Šperky z minerálů

S láskou a trpělivostí k sobě skládám korálky tak, aby ve výsledku nejen pěkně vypadaly, ale aby se i vhodně doplňovaly. Náramky v jednotlivých stylech vyrábím vždy v omezeném počtu . Ke každému náramku si můžete vybrat i přívěsek ( v samostatné kategorii  "Přívěsky a komponenty na přání" a já Vám ho s radostí do náramku zakomponuji - napište mi a určitě se domluvíme.

Náušnicové háčky z bižuterního kovu lze vyměnit za háčky z chirurgické oceli ( najdete v samostatné kategorii "Přívěsky a komponenty na přání") 

Vše Vám krásně zabalíme buď do organzového sáčku, nebo papírové krabičky a odešleme buď poštou, nebo přes Zásilkovnu (nejbižší pobočku naleznete na https://www.zasilkovna.cz/pobocky a adresu pak vepište v průběhu dokončování objednávky ).

Dekorace z glycerinové hmoty

 V této kategorii naleznete mnoho krásných a hlavně úžasně voňavých kousků vyrobených z mýdlové - glycerinové hmoty. Pokud plánujete svatbu, můžete své hosty potěšit například rozkošnou romantickou krabičkou s voňavými srdíčky.                                                                          Na Vánoce tu máme sněhové vločky, andílky a stromečky, které jako drobný dárek potěší každého. Vše moc hezky zabaleno v celofánovém pytlíčku s mašličkou.