Náramek "Margaery"

Vyprodáno

Úžasný jemný náramek s minerály jaspis, nefrit a praskaný křišťál s měňavými odlesky.

Velikost korálků 8mm

Délka náramku cca 18cm (pasuje na obvod zápěstí 16-17,5cm). Na přání délku jakkoliv upravím - cena zůstává stejná.

Kovové komponenty z běžného bižuterního kovu.

K tomuto náramku jsou i krásné náušnice ve stejném provedení https://www.neverlandfairy.cz/e-shop/?collection=set-mineralnich-naramku-a-nausnic

Jaspis- přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí. dodává energii, zmírňuje porodní bolesti, podporuje trávení, funkce pohlavních orgánů a oběhový systém, prodlužuje sexuální rozkoš.

Nefrit - byl vždy využíván k přitahování lásky. Pomáhá tělu při procesu sebeuzdravování, proti nemocem působí formou duševních, nefyzických podnětů. To je zvláště užitečné při problémech s ledvinami, srdcem a žaludkem. Chrání proti nehodám a neštěstí.

Křišťál - univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.

Povzbuzuje psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny. Působí na korunní čakru a ostatní čistí. Při meditaci dokáže odfiltrovat všechny rušivé vlivy. Lze ho použít jako regulátor pro ostatní kameny.

150,00 Kč 210,00 Kč